Mazury

Nowe jachty motorowe na Mazurach

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Wynajem jachtu motorowego na Mazurach stał się w ostatnich latach bardzo popularnym sposobem na urlop. Po wejściu przepisów umożliwiających wszystkim wynajęcie takiego jachtu bez dodatkowych uprawnień, każdy może się cieszyć piękną naturą Wielkich Jezior Mazurskich. W sezonie 2020 pojawią się w ofercie nowe i wyjątkowe jachty motorowe.

Jednym z nich jest łódź Sun Camper 35 Flybridge. Ta piękna jednostka motorowa zachwyca swoim wyglądem, oraz doskonale wykonanym wnętrzem. Jednocześnie łódź oferuje znakomite wyposażenie, a podział kabin, oraz miejsc wypoczynku, czy stref relaksu zapewnia komfort i pozwala na spędzenie wspaniałych chwil na wodzie w trakcie urlopu na Mazurach! Poniżej zdjęcia tego pięknego jachtu!

Jacht Sun Camper 35 Flybridge możecie wynająć tutaj:
Jacht motorowy Sun Camper 35

  • Ilość koi 4+2
  • Długość 10,60 m
  • Szerokość 3,00 m
  • Wysokość w kabinie 2,00 m
    Obejrzyjcie zdjęcia tego pięknego jachtu!

Jachty motorowe bez patentu możecie wynająć tu:

www.MotorowyCzarter.pl

Kolejnym jachtem motorowym na Mazurach wynajmowanym bez uprawnień jest jacht Futura 40 Extra VIP.
Jest to duża i bardzo wygodna jednostka motorowa napędzana wydajnym silnikiem stacjonarnym marki Yanmar o mocy 80 KM. Ta moc pozwoli na bezpieczne i dynamiczne poruszanie się po Wielkich Jeziorach Mazurskich a jednocześnie nie przekroczy dopuszczalnej prędkości dla jachtów bez uprawnień.
Jacht motorowy Futura 40 posiada pod pokładem 3 wygodne i duże apartamenty, każdy z miejscami do spania dla 2 osób. W każdym apartamencie jest osobna łazienka z WC i prysznicem. W górnej części jachtu Futura 40 znajduje się obszerny kokpit z pulpitem dla sternika, oraz sporą częścią kuchenną z wygodnymi miejscami dla załogi, oraz w pełni wyposażoną kuchnią: z lodówką, kuchenką gazową, częścią do przygotowania posiłków itd.
Popatrzcie na zdjęcia tego pięknego jachtu motorowego!

Jacht Futura 40 możecie wynająć tutaj:
Futura 40 VIP Mazury

Jeden komentarz do “Nowe jachty motorowe na Mazurach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.