MazuryMiejsca niezwykłe

Gdzie się kąpać na Mazurach? Najpiękniejsze kąpieliska.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]
Widok z portu Tabat na Mazurach
Nad jeziorem Gołdapiwo-Kąpielisko
Nad jeziorem Gołdapiwo-Kąpielisko

Gdzie się kąpać?

Obserwując zainteresowanie naszą witryną, zauważyłem, że dość często w wynikach wyszukiwania w internecie powtarza się pytanie z tytułu tego posta.

Polecę Wam zatem teraz ciekawe i przede wszystkim ładne i bezpieczne kąpieliska na Mazurach, w okolicach, które znam najlepiej. Dodam oczywiście, że jest to mój zupełnie subiektywny ranking i każdy może znaleźć takie kąpielisko, które będzie lepsze od moich.

Śliczne kąpielisko w otoczeniu lasku sosnowego nad Gołdopiwem -w okolicach Kruklanek.

Stare drzewo-okolice Kruklanek
Stare drzewo-okolice Kruklanek

I miejsce:
Bezapelacyjnie najpiękniejszym i najlepszym moim zdaniem miejscem do zażywania kąpieli jest urocze kąpielisko znajdujące się w okolicy Kruklanek nad jeziorem Gołdopiwo. To jest to miejsce ze zdjęcia powyżej. Dojedziecie do niego jadąc np. od strony Giżycka, przejeżdżając przez rzekę Sapinę i most w centrum Kruklanek, kierujecie się na rondzie w lewo, po ok. 40m mijacie kościół po prawej stronie i następnie kierujecie się w lewo w dół przejeżdzajac wśród niskiej zabudowy, domków dojeżdzacie po ok. 200 m do mostku nad Sapinką, następnie jedziecie prosto, droga przechodzi w szutr, po ok. 100 m dojedziecie do Ośrodka Wypoczynkowego w Kruklankach (ul.Wczasowa 54), po prawej stronie zobaczycie jezioro Gołdopiwo. Kapielisko to osłonięte jest częściowo pięknymi sosnami, co pozwala w słoneczne dni mieć trochę komfortu od słońca, a dla spragnionych całodziennego pławienia sie w promieniach słońca polecam udac sie trochę wyżej gdzie jest go więcej. Jeżeli znacie jakieś inne ciekawe miejsca – opiszcie jak do nich trafić, chętnie umiescimy Wasz opis na naszym blogu!         Dodaj swój hotel, pensjonat, camping do naszej bazy!

A tu wskazówki dojazdu:

Pokaż Najpiękniejsze kąpielisko na Mazurach! na większej mapie

4 komentarze do “Gdzie się kąpać na Mazurach? Najpiękniejsze kąpieliska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.