Łodzie motorowe bez patentu na Mazurach

Łodzie motorowe bez patentu, Calipso 750 bez uprawnień bez patentu na Mazurach
Łódź Calipso 750 bez uprawnień bez patentu na Mazurach

Łodzie motorowe bez patentu – wynajem na Mazurach

Łodzie motorowe bez patentu Calipso 750, Weekend 820, oraz nowy jacht motorowy bez uprawnień w tym sezonie: Janmor 700 Prestige  czarterujemy dla Państwa na pięknych Mazurach. Wypłyniecie Państwo naszymi łodziami motorowymi z malowniczego miejsca w okolicy letniej żeglarskiej stolicy Polski Giżycka. Naszym portem jest Tabat w Wilkasach. Nasze łodzie Calipso 750, Łodzie motorowe bez patentu to wygodny i przyjemny urlop na wodzie.

Ofertę naszego czarteru znajdziecie Państwo na stronie: http://motorowyczarter.pl/

Łodzie motorowe bez patentu, którymi dysponujemy są wygodne, bezpieczne i komfortowe. Wyposażone są w oszczędne i dynamiczne jednostki napędowe- silniki zaburtowe najlepszych na rynku firm takich jak: Suzuki, Honda, czy Evinrude. Są to łodzie spacerowe, osiągają prędkość spacerową, co pozwala cieszyć się wspaniałą przyrodą Mazur również wszystkim z Państwa, którzy nie posiadają uprawnień motorowodnych, czyli tzw. patentu. Przed wydaniem Państwu łodzi motorowej przeprowadzamy szkolenie w trakcie którego nauczycie się Państwo manewrować w porcie i na otwartej wodzie, co wbrew pozorom jest łatwe i nie wymaga specjalnych umiejętności. Można powiedziec, że jeśli posiadacie Państwo prawo jazdy, to powinniście poradzic sobie bez kłopotu z prowadzeniem łodzi motorowej typu Calipso 750,  lub Weekend 820.

Zapraszamy zatem do odkrywania cudownych zakątków Mazur z pokładu naszej łodzi motorowej bez patentu i do spędzenia urlopu, wakacji razem z nami! Do dyspozycji będziecie też Państwo mieli rowery, które będzie można zamontować na łodzi, na specjalnie do tego celu przygotowanych stojakach.

Janmor 700 Mazury czarter
Janmor 700 Mazury czarter

Z żeglarskim pozdrowieniem!

Zespół MotorowyCzarter.pl

2 thoughts on “Łodzie motorowe bez patentu na Mazurach

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.