Ekomarina nad morzem w Kosakowie

[Głosów: 8   Average: 4.9/5]

Nad morzem, dokładniej nad zatoką Pucką w Kosakowie powstaje bardzo ciekawa inwestycja: Ekomarina, zwana też nową Holandią.
Marina pomieści docelowo kilkaset jachtów o różnej długości.

Projekt Ekomariny w Rewie wzoruje się na holenderskich marinach położonych przy kanałach w mieście Gieethorn. Marina powstanie na terenie istniejących nad zatoką Pucką kanałów, wykopanych tu wiele lat temu przez Holendrów. Przy kanałach powstaną także obiekty turystyczne, oraz pensjonaty, hoteliki, domki, obiekty usługowe, obsługujące marinę.

Inwestycja ma ożywić turystycznie region, znany z cudownych plaż i malowniczego cypla tzw. Szperku, raju kitesurferów i amatorów sportów wodnych. Rejon ekomariny zamieszkuje wiele rzadkich gatunków ptaków, a okolica jest niezwykle malownicza i dzika.

Znane i cenione miejscowości turystyczne takie jak Mechelinki, czy Rewa zyskają nowe atuty turystyczne, które wzbogacą ofertę.
Okolica to piękne i czyste plaże blisko Mechelinek i Rewy. Tu znajduje się rezerwat Mechelińskie Łąki z siedliskiem mikołajka nadmorskiego. Wszystko to kusi letników i zaprasza do spacerów i pobytów także poza sezonem.

Nowa Holandia w Rewie ma być projektem który odmieni polskie wybrzeże Bałtyku. Ta ciekawa inwestycja jaką jest Ekomarina z pewnością ożywi także żeglarsko Zatokę Pucką, oraz miejmy nadzieję nasz rejon Bałtyku! 

Torpedownia w Gdyni Babie Doły Wakacje Czarter na Mazurach Podróże Cypr porady i informacje Bliskie podróże Ekomarina w Kosakowie Dalekie podróże Kuba Zamek w Łapalicach Wakacje Weekend 820 Lux Podróże Seamaster 45 Flybridge Bliskie podróże Futura 40 Lux Dalekie podróże Nautika 1000 Jacht Janmor 700 bez patentu na Mazurach Wakacje Czarter na Mazurach Podróże Cypr porady i informacje Bliskie podróże Ekomarina w Kosakowie Dalekie podróże Kuba Podczas urlopu na wodzie powstają najlepsze wspomnienia :) Wakacje Weekend 820 Lux Podróże Seamaster 45 Flybridge Bliskie podróże Futura 40 Lux Dalekie podróże Nautika 1000 Nowe jachty motorowe na Mazurach Wakacje Czarter na Mazurach Podróże Cypr porady i informacje Bliskie podróże Ekomarina w Kosakowie Dalekie podróże Kuba ARCHIVES

Zamek w Łapalicach

Zamek w Łapalicach to niezwykła budowla, która powstała w latach osiemdziesiątych i wygląda dzisiaj tak jak na zdjęciach… A zaczęło się zupełnie banalnie od uzyskania…
Read More

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.