Żegluj ze Sroka-Jacht na Mazurach!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wielkie Jeziora Mazurskie są wspaniałym miejscem do uprawiania żeglarstwa, a Giżycko zwane nie bez racji żeglarską stolicą Polski jest w centrum zainteresowania amatorów wypoczynku pod żaglami. W naszym mieście znajdziecie bogatą ofertę firm czarterowych, które dysponują wieloma sprawdzonymi modelami łodzi. Ja chciałbym polecić wszystkim niewielką rodzinną firmę SrokaJacht.pl prowadzoną przez Jarka i Mirosława Sroka. Firma ta oferuje wygodne i zwrotne łodzie Laguna 730, które z pewnością dadzą Wam wiele radości z żeglowania.

Co najważniejsze możecie być pewni, że zostaniecie znakomicie i indywidualnie obsłużeni, oraz przeszkoleni z zasad obowiązujących na wodzie, a priorytetem będzie Wasze bezpieczeństwo.

Żaglówki firmy SrokaJacht stacjonują w porcie COS w Giżycku na pięknym jeziorze Kisajno. Polecam gorąco!

Rezerwacji możecie dokonać dzwoniąc pod numery:

tel. +48 600 873 858

lub +48 504 403 893

[rev_slider alias=”goodnews-carousel” slidertitle=”Karuzela Treści2″][/rev_slider]
Łeba wydmy wędrujące

Ruchome wydmy w Łebie

Wędrujące wydmy w Łebie w Słowińskim Parku Narodowym to fenomen na skalę światową. Piękne krajobrazy, niezwykłe zjawisko wędrujących mas piasku morskiego warte jest odwiedzenia. Polecam …
Read More

Kreta- co warto zobaczyć?

Co zobaczyć i zwiedzać na Krecie? To wyjątkowa wyspa na Morzu Śródziemnym. Znaleźć tu można niezwykłe plaże, doskonałe i zdrowe jedzenie i wspaniałych ludzi!
Read More

Zamek w Łapalicach

Zamek w Łapalicach to niezwykła budowla, która powstała w latach osiemdziesiątych i wygląda dzisiaj tak jak na zdjęciach… A zaczęło się zupełnie banalnie od uzyskania …
Read More

2 komentarze do “Żegluj ze Sroka-Jacht na Mazurach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.