MazuryMiejsca niezwykłe

Łodzie motorowe bez patentu na Mazurach

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

Łodzie motorowe bez patentu – wynajem na Mazurach

Łodzie motorowe bez patentu Calipso 750, Weekend 820, oraz nowy jacht motorowy bez uprawnień w tym sezonie: Janmor 700 Prestige  czarterujemy dla Państwa na pięknych Mazurach. Wypłyniecie Państwo naszymi łodziami motorowymi z malowniczego miejsca w okolicy letniej żeglarskiej stolicy Polski Giżycka. Naszym portem jest Tabat w Wilkasach. Nasze łodzie Calipso 750, Łodzie motorowe bez patentu to wygodny i przyjemny urlop na wodzie.

Ofertę naszego czarteru znajdziecie Państwo na stronie: http://motorowyczarter.pl/

Łodzie motorowe bez patentu, którymi dysponujemy są wygodne, bezpieczne i komfortowe. Wyposażone są w oszczędne i dynamiczne jednostki napędowe- silniki zaburtowe najlepszych na rynku firm takich jak: Suzuki, Honda, czy Evinrude. Są to łodzie spacerowe, osiągają prędkość spacerową, co pozwala cieszyć się wspaniałą przyrodą Mazur również wszystkim z Państwa, którzy nie posiadają uprawnień motorowodnych, czyli tzw. patentu. Przed wydaniem Państwu łodzi motorowej przeprowadzamy szkolenie w trakcie którego nauczycie się Państwo manewrować w porcie i na otwartej wodzie, co wbrew pozorom jest łatwe i nie wymaga specjalnych umiejętności. Można powiedziec, że jeśli posiadacie Państwo prawo jazdy, to powinniście poradzic sobie bez kłopotu z prowadzeniem łodzi motorowej typu Calipso 750,  lub Weekend 820.

Jeżeli okaże się że potrzebujecie Państwo więcej czasu na szkolenie motorowodne jest możliwość wykupienia dodatkowego czasu z naszym skiperem, który dokładnie przećwiczy wszystkie manewry w porcie i poza nim. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego nasza załoga zawsze służy profesjonalną pomocą i podejmuje decyzje o przebiegu dalszego szkolenia.

Zapraszamy zatem do odkrywania cudownych zakątków Mazur z pokładu naszej łodzi motorowej bez patentu i do spędzenia urlopu, wakacji razem z nami! Do dyspozycji będziecie też Państwo mieli rowery, które będzie można zamontować na łodzi, na specjalnie do tego celu przygotowanych stojakach.

Z żeglarskim pozdrowieniem!

Zespół MotorowyCzarter.pl

4 komentarze do “Łodzie motorowe bez patentu na Mazurach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.